Translate

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

reklama
--------------------------------

--------------------------------
donates

Sensation Innerspace Praha 2012 - událost

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Událost roku:

 

Sensation Innerspace

 

Tak jsme opět čekali na ten bílý Květen, kdy Praha opět hostí jeden z významných hudebních projektů a vlastně i velkolepou show. Ano tak tak, byl jsem opět již po 4. - tedy poslušně chodím na všechny eventy.

První ročník bezesporu jeden z nejlepších - málokdo očekával takový masivní efekt jak lidí, tak i celé pojetí této bílé senzace! A proč zrovna nejlepší? Dle mě sem se přeci jen hodí více melodické hudby ála trance & progressive.

Poslední leta je to jen house, tech, bass, elektro, málo vokálů atp. Hold ne jen muzika je taková, zas se musí nechat je to takove přidrsnělé když slyšíte ty rány těch basů všude kolem a tělo se Vám vlní - jo pak se cítíš dobře, ale na můj vkus toho nemusí být zas tolik.

Co jsem zaslechl tak letošek byl velmi slabý ročník, co já pamatuji tak vždy vyprodáno. Do O2 Arény se vlezlo něco kolem 10. tis. lidí z plánovaných 16. tisíc. Že by se opravdu v roce 2012 tolik šetřilo a prostě lidi raději zůstanou doma, nebo těch (2,000 Kč na hlavu) investují jinam...

I to je dost možné. Ale vraťme se ještě k jedné problematice, která "nás" letos potkala a to i přes menší počet návštěvníků, se nepovedly jaksi taksi schodiště pro odbavování a přistup lidí z a na plochu stage.

Proto se cca od půlnoci tyto pouze 2 schody do patra uzavřeli a byly otevřeny nové únikové východy, kde už se konečně dalo taky chodit. nehledě na to že tam byl i trochu čistý vzduch...

Pokud bych shrnul celkově letošní Sensation Innespace v Praze, tak dám průměrnou známku, rozhodně jsem zde v O2 Aréně viděl více efektů. Ale i tak opět zcela nový nápad to s těma koulema na stropě, to se jako povedlo! K hudbě už jsem se vyjádřil také šlo to, ale moc stejné až moc HOUSE MUSIC, však je to skoro všude .. :) Vím že co by dali za to Poláci i Češi mít tady trance Sensation .. :D

Jinak co se týče lidí, tak opět jsme byli svědky různých národností i dokonce jeden pán, kterému bylo 70let dorazil z Rakouska a říkal že jezdí za Sensation po celé Evropě "smích"... V malé míře bylo poznat i kdo jak se pečlivě připravoval (kostými, malování, čočky, křídla atp.) ale joooo rozhodně lidí se dokážou bavit a o tom to celé je WHUPPSS!

A jakož i minule dávám zde galerii fotek:

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://www.tomasholik.cz/images/clubs/sensation2012

Sensation Innerspace Praha 2012 fotky (19.5.2012)

-

Přidat komentář
  • Žádné komentáře nenalezeny
template joomla 1.7

KONTAKT - VERZE - ODKAZY - PŘIHLÁSIT SE - SITEMAP

Všechna práva vyhrazena Tomáš Holík - © MAXI WEB (2014)