Translate

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

reklama
--------------------------------

--------------------------------
donates

Sensation Innerspace Praha 2012 - událost

Hodnocení uživatelů:  / 0

Událost roku:

 

Sensation Innerspace

 

Tak jsme opět čekali na ten bílý Květen, kdy Praha opět hostí jeden z významných hudebních projektů a vlastně i velkolepou show. Ano tak tak, byl jsem opět již po 4. - tedy poslušně chodím na všechny eventy.

První ročník bezesporu jeden z nejlepších - málokdo očekával takový masivní efekt jak lidí, tak i celé pojetí této bílé senzace! A proč zrovna nejlepší? Dle mě sem se přeci jen hodí více melodické hudby ála trance & progressive.

Poslední leta je to jen house, tech, bass, elektro, málo vokálů atp. Hold ne jen muzika je taková, zas se musí nechat je to takove přidrsnělé když slyšíte ty rány těch basů všude kolem a tělo se Vám vlní - jo pak se cítíš dobře, ale na můj vkus toho nemusí být zas tolik.

Co jsem zaslechl tak letošek byl velmi slabý ročník, co já pamatuji tak vždy vyprodáno. Do O2 Arény se vlezlo něco kolem 10. tis. lidí z plánovaných 16. tisíc. Že by se opravdu v roce 2012 tolik šetřilo a prostě lidi raději zůstanou doma, nebo těch (2,000 Kč na hlavu) investují jinam...

Přečíst zbytek Comment (0) Shlédnutí: 2378

treck 10 - back into 90's discotheque!

Hodnocení uživatelů:  / 2

Na přání jsem tentokrát zabrousil trochu do historie a hnedka vznikl celkem 2 hodinový set - v sekci download.
Ovšem že vím po čem mám sáhnout a namixovat to, na tyhle písničky velmi rád vzpomínám :o) však to bylo přeci naše dětství! Kdo by nezavzpomínal na tu blondýnu z klipu Is It Love od TWENTY 4 SEVEN :-)) Ok ten klip jsem měl opravdu rád a ještě když ho uváděla Terka Pergnerová v tehdejším ESU... člověk se diví co

všechno na tom internetu nenajde, je to tak, lidi jsou zvědaví a podnikaví především vynalézaví! :-) zde je tedy odkaz na Terku na úvod tohoto videoklipu YOUTUBE.COM, není to jen jeden videoklip takhle povedenej, byla jich spusta ..
Nejvíce jsem přemýšlel nad tím čím tenhle mix odstartovat .... Ale asi začnu melodicky, vybírám vždy nějakou "lahůdku" na začátek aby se vědělo co bude následovat ... !


Celkový playlist najdete také v sekci download!
Počasí je jinak nic moc v tomhle odbodí, ale dobrou náladu si tímto poslechem určitě můžete dodat! Je to Vaše!

Comment (0) Shlédnutí: 2794
template joomla 1.7

KONTAKT - VERZE - ODKAZY - PŘIHLÁSIT SE - SITEMAP

Všechna práva vyhrazena Tomáš Holík - © MAXI WEB (2014)